MTG EESTI OÜ

MTG Eesti OÜ põhitegevuseks on sae-, puidu-, mööblitööstusseadmete ja liinide projekteerimine ning müük. Pakume tervikliine, üksikseadmeid ja tagavaraosi nii puidu-, metalli-, plastitööstusele ning jäätmekäitlustööstusele. Olulisel kohal on seadmete järelhooldus ja tehniline tugi.

0017

Ettevõttel täitus 2022 aastal 25 aastat tegutsemisaega puidutööstussektoris. MTG Eesti on teinud koostööd suure osa juhtivate seadmetootjatega Euroopas ja Skandinaavias. Oleme olnud läbi aastate oluline partner oma Eesti ja Baltikumi klientidele, firma on osalenud paljude Baltikumi suurimate puidutööstusettevõtete projektide elluviimisel.

shutterstock_1372656878_blau

Nõustamine, turustus ja teenindus kõige kõrgemal tasemel- need on olnud MTG Eesti põhiväärtused firma algusaegadest saadik. Meie trump on pikaajaline kogemustepagas ja kõrgetasemeline tehniline kompetents. Meie prioriteediks on kliendi rahulolu ja olla oluliseks sillaks tootja ja ning kliendi vahel.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru