Pakume oma klientidele lisaks müügile ka järelhooldusteenuseid.

Regulaarne kontroll ja hooldus on olulised seadme igapäevaseks heaks toimimiseks. Seadme õigeaegne hooldus vähendab rikkeid olulisel määral ning tagab sujuvama tootmisprotsessi. MTG Eesti professionaalne meeskond pakub tugiteenust kogu ostetud seadme eluea vältel.

Iga tootmisüksuse planeerimisel või seadmete ümberpaigutamisel on olulisel kohal professionaalne projektijuhtimine ja tegevusplaani koostamine. Liinide või seadmete demontaažiks on oluline töö dokumenteerida, et tagada hilisem seadme kasutus. MTG Eesti meeskond aitab viia ellu erinevad projektid ja koostab vajaliku dokumentatsiooni.

Alati ei ole optimaalsem osta uus vaid renoveerida vana. Pikendame seadme eluiga olulisel määral. Teostame seadme analüüsi ning vahetame välja või parandame defektsed detailid ning anname ka garantii.

Hinnastamine

Koostame hindamisakte nii tervikliinidele kui üksikseadmetele. Sihtrühmaks firmad, finantseerimisasutused, kindlustusettevõtted, riigiasutused ja omavalitsused.

Renoveerimine

Teie vana seadme eluea pikendamine. Teostame seadme kontrolli ning viime läbi seadme osalise või täieliku renoveerimise. Pakume renoveerimisteenust kõikidele seadmetele, mida esindame.

Liinide demontaaž ja montaaž

Teostame puidutööstusesseadmete demontaaži või paigaldust. Kõik teenused pakutakse kliendipõhise lahendusena ning vastavalt objekti spetsiifikale.

Remont & hooldus

Hoolitseme teie seadmete eest, tagades pikema eluea, parima jõudluse ja ohutuse. Pakume oluliste sõlmede kontrolli ja vahetust koos testimisega ning aitame koostada optimaalse hooldusrutiini teie seadmepargile.

Teenuste kontakt

Telefon +372 5268799
E-mail andris@mtg.ee
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru